Şirketimiz Hakkında?

2001 yılından beri Türkiye’de Hacamat Kupası, GETAT Hacamat Malzemeleri ve Tıbbi Sülük sektörünün en güçlü ismiyiz. Kurduğumuz hayaller ve ulaştığımız hedeflerle bugünlere ulaştık. Ulaştığımız deneyimleri farklı sektörlere de aktararak online alışverişi geliştirdik, hizmet anlayışımızla fark yarattık. Hem çok büyüdük hem çok sevildik!

Vizyonumuz

Üretimden direkt alıcısına sunduğumuz ürünlerin dünya çapında bilinmesi, müşterilerimize daima her konuda samimi, içten, seve seve destek vermek, satın aldıkları ürünlerde uzun yıllar memnuniyet sunmaktır.

En İyi Fiyat Politikamız

Türkiye’de online alışverişin lideri olma hedefiyle ortaya çıktık; üyelerimize nerede olurlarsa olsunlar, en iyi ürünü en uygun fiyatla ulaştırmak için çalışıyoruz. Büyümeye ve e-ticareti büyütmeye devam ediyoruz.

Misyonumuz

Hacamat Kupası, GETAT Hacamat Malzemeleri ve Tıbbi Sülük alanları başta olmak üzere, pazar ihtiyaçlarına ve müşteri çeşitliliğine en uygun ürün ve hizmeti sunarak, bulunduğumuz pazarlarda yarattığımız markalarla rekabeti oluşturan firmalardan biri olmak ve Borakilic.com.tr, çalışanların, müşterilerin, tedarikçilerin, ortakların ve tüketicilerin mutluluk ve gurur duyduğu, karlı bir şirket  olarak devamlılığını sağlamaktır.