Garanti, İade ve İptal Şartları

Ürün iadesi işlemlerinde, 4822 Sayılı Kanun ile 4077 Sayılı Tüketicinin korunması hakkında kanun şartları uygulanır Alıcılar, medikal üründe 15 gün içinde cayma hakkına sahiptir.
Bu hakkın kullanılabilmesi için cayma kararının medikal ürün 1 günlük bu süre zarfında .com mail adresine bildirilmesi gerekmektedir. İade , tadilat-tamirat , değişim islemlerinde kargo ücreti müşteriye aittir. SÜLÜKTE İADE DEĞİSİM OLMAMAKTADIR…
İade ve değişim için gönderilen ürünün kargo sorumluğu, ürün firmamıza ulaşıncaya kadar müşteriye aittir. Kargoda yaşanabilecek herhangi bir olumsuz durumdan suluksiparisi.com sorumlu tutulamaz.
– Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklikler yada ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde tüketici cayma hakkını kullanamaz. Değişim işlemleri yalnızca 1 defaya mahsustur.
– sülük ve canlı hayvan tür ürünlerde tüketici cayma hakkını kullanarak iade veya değişim yapamaz.
– Yurtdışından verilen siparişler kesin sipariştir, iade veya değişimi yapılamamaktadır.

iade bildirimi info@borakilic.com.tr adresine e-posta göndermeniz gerekmektedir. borakilic.com.tr den onay alınmadan iade işlemini gerçekleştirmeniz  durumunda iade işleminiz kabul edilmeyerek gönderiniz teslim alınmayacaktır.
iade etmek istediğiniz siparişlerinizin, size gönderilen şekliyle, ürün, fatura, irsaliye, sertifika, sigorta formları, ürün kutusu, ambalajı ve diğer tüm evrak ve materyallerin eksiksiz olarak gönderilmesi gerekmektedir. İade gönderimi sırasında, kargo firmalarından, yada iade işlemini gerçekleştiren müşteriden kaynaklanan sebeplerle, ürün ve ürünle birlikte gönderilen evrak ve materyallerde meydana gelen bozulma yada benzeri değer kaybettirici durumlar, kayıp, çalıntı her türlü durumun sorumluluğu iadeyi gerçekleştiren müşteriye aittir.
İade alındıktan sonra, iade şartlarının yerine getirilip getirilmediği uzmanlar tarafından incelenir. İade onaylanırsa, banka işlemleri dahilinde ürünlerin bedeli, sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına, havale/eft yoluyla verildiyse, banka hesabına maksimum 7 iş günü içinde iade edilir.
İptal işlemlerinizi alışverişi yaptığınız aynı gün içerisinde, gün sonu alınmadan evvel müşteri temsilcilerimizi arayarak iptalini sağlayabilirsiniz.